Спореди ги коефициентите за Манчестер Сити ФК vs Ватфорд ФК

вторник,2/1 2018 е празник во Англија.Манчестер Сити ФК и Ватфорд ФК во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Манчестер Сити ФК и Ватфорд ФК, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Сити ФК. Тоа е така поради што во својот тим поседуваат далеку поквалитетни играчи за разлика од тимот на Ватфорд ФК. Ние ги издвоивме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Манчестер Сити ФК, изиграјте на 1xbet со коефициент од 1.19. Доколку сакате да заработите на нерешено, вашиот влог ставете го на [%BOOK_1X2_Х%], бидејќи таму е најголем коефициентот и има вредност од [%ODDS_1X2_Х%]. За победа на гостинот коефициентот е 21.00 на Betfair SB.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Sportingbet и до добиете коефициент 1.34. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet и Betfair SB со коефициент вреден 3.60.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Манчестер Сити ФК и Ватфорд ФК.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk