Спореди ги коефициентите за Барнли ФК vs Ливерпул ФК

понеделник,1/1 2018 е празник во Англија.Барнли ФК и Ливерпул ФК во борба за трите бода.

И покрај тоа што Ливерпул ФК игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Interwetten ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.55 за победа на Ливерпул ФК, додека Betfair SB нуди најголем коефициент за победа на Барнли ФК. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Betway, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.50.

За натпреварот помеѓу Барнли ФК и Ливерпул ФК кој ќе се одигра понеделник на 1/1 2018 во 15:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten и Betfred – 2.10
1xbet – 1.89

Коефициенти за натпреварот помеѓу Барнли ФК и Ливерпул ФК тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!