Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Рома

петок,31/8 2018 е празник во Италија.АЦ Милан и Рома во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека АЦ Милан е мал фаворит. Доколку сакате да […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs АПОЕЛ

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и АПОЕЛ Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и АПОЕЛ, букмејкерите сметаат дека Астана е фаворит само […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПСВАјндховен vs Бате Борисов

среда,29/8 2018 е празник во Меѓународен.ПСВАјндховен и Бате Борисов во борба за трите бода. ПСВАјндховен е огромен фаворит во натпреварот против Бате Борисов. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЕК Атина vs Видеотон

вторник,28/8 2018 е празник во Меѓународен.АЕК Атина и Видеотон во борба за трите бода. Тимот на АЕК Атина, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед vs Тотенхем Хотспур

понеделник,27/8 2018 е празник во Англија.Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур акцентот за фаворит го […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ватфорд vs Кристал Палас

Во рамките на Премиер лига,недела во 12:30 часот ќе играат Ватфорд и Кристал Палас Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Ватфорд и Кристал Палас акцентот за фаворит го ставаат на […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Вулверхемптон Вандерерс vs Манчестер Сити

сабота,25/8 2018 е празник во Англија.Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Сити во борба за трите бода. И покрај тоа што Манчестер Сити е гостин на дуелот против Вулверхемптон Вандерерс, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Гетафе vs СД Еибар

Денес петок во 18:15 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Гетафе и СД Еибар Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Гетафе и СД Еибаркој што ќе се игра петок на 24/8 2018 […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Зенит Ст. Петерсбург vs Молде ФК

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 16:00 часот ќе играат Зенит Ст. Петерсбург и Молде ФК Зенит Ст. Петерсбург е огромен фаворит во натпреварот против Молде ФК. Врз основа на коефициентите на пазарот кои […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Видеотон vs АЕК Атина

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Видеотон и АЕК Атина Немаме сомнеж за овој натпревар дека АЕК Атина е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за […]