Натпревар на денот: Екскурсионистас vs Вила Сан Карлос

недела,30/6 2019 е празник во Аргентина.Екскурсионистас и Вила Сан Карлос во борба за трите бода.

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Екскурсионистас е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Екскурсионистас, најдобра понуда ви нуди PinnacleSports со коефициент од 2.41. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Fonbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Fonbet единствено во Fonbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Екскурсионистас и Вила Сан Карлос ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Paddy Power и Betfair SB со коефициент од 3.40.

За натпреварот помеѓу Екскурсионистас и Вила Сан Карлос кој ќе се одигра недела на 30/6 2019 во 17:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.48
Sportingbet и bwin – 2.75

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Вила Сан Карлос и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
PinnacleSports: 2.03
1xbet: 1.85

Коефициенти за натпреварот помеѓу Екскурсионистас и Вила Сан Карлос тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!