Спореди ги коефициентите за Луго vs Леванте

вторник,30/10 2018 е празник во Шпанија.Луго и Леванте во борба за трите бода.

Немаме сомнеж за овој натпревар дека Леванте е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Луго.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Marathonbet: 3.42
Betfair SB, Paddy Power, Unibet и Dafabet: 3.30
PinnacleSports: 2.27

За натпреварот помеѓу Луго и Леванте кој ќе се одигра вторник на 30/10 2018 во 18:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Dafabet – 1.90
Fonbet – 2.02

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Луго и Леванте.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!