Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Манчестер Сити

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Тотенхем Хотспур и Манчестер Сити

Што се однесува до натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Сити ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Betfair SB и Bet 365 – 5.00
Betfair SB – 4.20
Interwetten – 1.80

За дуелот помеѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Сити ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Fonbet – 2.55 – 0-2 гола
Betfair SB – 1.66 – 3+ голови

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Сити.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!