Спореди ги коефициентите за Виетнам vs Северна Кореја

вторник,25/12 2018 е празник во Меѓународен.Виетнам и Северна Кореја во борба за трите бода.

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Виетнам е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Виетнам, најдобра понуда ви нуди Sportingbet и Tipico со коефициент од 2.55. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Sportingbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Sportingbet единствено во Sportingbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Виетнам и Северна Кореја ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во 1xbet со коефициент од 3.06.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Виетнам и Северна Кореја? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 43.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 56.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Fonbet со коефициент од 2.25. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Dafabet за да имате коефициент од 1.76.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Виетнам да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Dafabet нуди коефициент 1.80.
За Северна Кореја да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициенти 2.20.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Виетнам и Северна Кореја тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!