Спореди ги коефициентите за Леганес vs Леванте

понеделник,4/3 2019 е празник во Шпанија.Леганес и Леванте во борба за трите бода.

Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Леганес и Левантекој што ќе се игра понеделник на 4/3 2019 во 20:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот 1xbet дава коефициент 2.00, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 4.50. За реми, понудата ја издвојуваме од Cash Point и Interwetten со вредност од 3.45.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Леганес и Леванте? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 44.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 56.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.23. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet, Unibet и Dafabet за да имате коефициент од 1.75.

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Леганес и Леванте нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Леванте и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 1.99 за Леганес
Dafabet: 1.96 за Леванте

Комплетна понуда на коефициенти за Леганес и Леванте.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk