Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед ФК vs Стоук Сити ФК

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Манчестер Јунајтед ФК и Стоук Сити ФК

На овој натпревар помеѓу Манчестер Јунајтед ФК и Стоук Сити ФК домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Interwetten – 1.25
Marathonbet и 1xbet – 7.30
Ladbrokes – 17.00

За дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед ФК и Стоук Сити ФК ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.72 – 0-2 гола
Interwetten – 1.60 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за Манчестер Јунајтед ФК и Стоук Сити ФК.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk