Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад де Футбол vs Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња

петок,2/2 2018 е празник во Шпанија.Реал Сосиедад де Футбол и Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња во борба за трите бода.

Според букмејкерите, во овој натпревар Реал Сосиедад де Футбол влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има William Hill со вредност од 1.62, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Marathonbet со вредност од 6.60. За нерешено, ги препорачуваме Marathonbet, 1xbet и Betfair SB затоа што само таму е коефициентот 4.60.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB, skybet и William Hill и до добиете коефициент 1.53. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.65.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Реал Сосиедад де Футбол, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Реал Сосиедад де Футбол, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Marathonbet и 1xbet: 1.90 за Реал Сосиедад де Футбол
Dafabet: 2.11 за Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња

Коефициенти за натпреварот помеѓу Реал Сосиедад де Футбол и Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk