Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Јувентус

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 19:45 часот ќе играат Тотенхем Хотспур и Јувентус

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Тотенхем Хотспур и Јувентус, букмејкерите сметаат дека Тотенхем Хотспур е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Marathonbet – 2.32
Betway, Fonbet, Betfair SB и Betfred – 3.50
Betway, Fonbet и Betfair SB – 3.50

За натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Јувентус кој ќе се одигра среда на 7/3 2018 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.95
1xbet – 2.11

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Јувентус и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.99
Dafabet: 2.01

Комплетна понуда на коефициенти за Тотенхем Хотспур и Јувентус.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk