No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад де Футбол vs Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња

петок,2/2 2018 е празник во Шпанија.Реал Сосиедад де Футбол и Реал Клуб Депортиво де Ла Коруња во борба за трите бода. Според букмејкерите, во овој натпревар Реал Сосиедад де Футбол влегува како целосен фаворит за […]