Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Стоук Сити

понеделник,16/4 2018 е празник во Англија.Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити, букмејкерите сметаат дека Вест Хем Јунајтед е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Sportingbet – 2.05
Betway – 3.60
Marathonbet – 4.25

За натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити кој ќе се одигра понеделник на 16/4 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.83
1xbet – 2.16

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Стоук Сити и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.77
Dafabet: 2.25

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk