No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Стоук Сити vs Кристал Палас

сабота,5/5 2018 е празник во Англија.Стоук Сити и Кристал Палас во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Стоук Сити е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ливерпул vs Стоук Сити

сабота,28/4 2018 е празник во Англија.Ливерпул и Стоук Сити во борба за трите бода. Ливерпул е огромен фаворит во натпреварот против Стоук Сити. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Стоук Сити vs Барнли

недела,22/4 2018 е празник во Англија.Стоук Сити и Барнли во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Стоук Сити и Барнли, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Стоук Сити. Имајќи во предвид дека нивните […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Стоук Сити

понеделник,16/4 2018 е празник во Англија.Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Стоук Сити, букмејкерите сметаат дека […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Стоук Сити vs Манчестер Сити

понеделник,12/3 2018 е празник во Англија.Стоук Сити и Манчестер Сити во борба за трите бода. Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на Манчестер Сити се 79.3% за да си заминат дома со три бода. Најмалку […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Брајтон & Хов Албион ФК vs Стоук Сити

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Брајтон & Хов Албион ФК и Стоук Сити Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Брајтон & Хов Албион […]