Спореди ги коефициентите за Монако vs Ница

Во рамките на Лига 1,среда во 18:00 часот ќе играат Монако и Ница

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Монако и Ница акцентот за фаворит го ставаат на Монако. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.40 ни го нуди Interwetten. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во bwin и Sportingbet со коефициент од 3.30. За сите кои веруваат во победа на Ница ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.49 кој може да го најдете во PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу Монако и Ница кој ќе се одигра среда на 16/1 2019 во 18:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.70
1xbet – 2.35

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Ница и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.00
PinnacleSports: 1.96

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Монако и Ница.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk