Натпревар на денот: Атлетико ПР vs Форталеза

Во рамките на Куп на Бразил,среда во 22:15 часот ќе играат Атлетико ПР и Форталеза

На овој натпревар помеѓу Атлетико ПР и Форталеза домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Dafabet – 1.44
Betway – 4.20
Fonbet – 9.50

За натпреварот помеѓу Атлетико ПР и Форталеза кој ќе се одигра среда на 5/6 2019 во 22:15, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.68
Betfair SB, Fonbet, 1xbet, Sportingbet и bwin – 2.25

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Форталеза има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Атлетико ПР, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Атлетико ПР, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
skybet: 1.80 за Атлетико ПР
1xbet: 2.10 за Форталеза

Коефициенти за натпреварот помеѓу Атлетико ПР и Форталеза тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!