Спореди ги коефициентите за Сантос vs Минеиро

Денес четврток во 23:00 дерби натпреварот во Куп на Бразил помеѓу Сантос и Минеиро

Денешниот натпревар во Куп на Бразил помеѓу Сантос и Минеиро би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Сантос. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Сантос тоа направете го на Fonbet за да добиете коефициент вреден 1.77. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на PinnacleSports со вредност од 3.66. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на PinnacleSports со вредност од PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу Сантос и Минеиро кој ќе се одигра четврток на 6/6 2019 во 23:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 1.67
Fonbet – 2.35

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Минеиро, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Сантос и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
Bet 365: 1.95 за Сантос
PinnacleSports: 1.93 за Минеиро

Коефициенти за натпреварот помеѓу Сантос и Минеиро тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!