Спореди ги коефициентите за Васко де Гама vs Интернационал

Денес петок во 23:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Васко де Гама и Интернационал

Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Васко де Гама и Интернационал. Според букмејкерите мал фаворит е Интернационал. Ние од нивната понуда ги издвоиме најголемите коефициенти. За победа на домаќинот PinnacleSports ни нуди коефициент 3.01. Најголемиот коефициент во вредност од 3.40 го издвојуваме од 3.40, а влогот за Интернационал ќе го ставиме во PinnacleSports кој ни нуди коефициент 2.63.

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Васко де Гама и Интернационал да бидат постигнати неколку голови.
1xbet и PinnacleSports ни нуди 2.67 за 3 или повќе голови, додека Fonbet нуди 1.57 за 0-2 гола.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Васко де Гама да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet, Dafabet, Fonbet и Bet 365 нуди коефициент 2.10.
За Интернационал да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициенти 1.83.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Васко де Гама и Интернационал тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk