No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Васко де Гама vs Интернационал

Денес петок во 23:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Васко де Гама и Интернационал Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Васко де Гама и Интернационал. Според букмејкерите мал фаворит е Интернационал. Ние од […]