Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сантос vs Минеиро

недела,9/6 2019 е празник во Бразил.Сантос и Минеиро во борба за трите бода. Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Сантос и Минеиро би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Сантос vs Минеиро

Денес четврток во 23:00 дерби натпреварот во Куп на Бразил помеѓу Сантос и Минеиро Денешниот натпревар во Куп на Бразил помеѓу Сантос и Минеиро би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]