Натпревар на денот: Сантос vs Минеиро

недела,9/6 2019 е празник во Бразил.Сантос и Минеиро во борба за трите бода.

Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Сантос и Минеиро би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Сантос. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Сантос тоа направете го на Fonbet за да добиете коефициент вреден 1.75. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Fonbet и Bet 365 со вредност од 4.00. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на PinnacleSports со вредност од PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу Сантос и Минеиро кој ќе се одигра недела на 9/6 2019 во 22:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.83
Paddy Power, Betfair SB и Fonbet – 2.10

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Минеиро има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Сантос, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Сантос, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Fonbet: 2.40 за Сантос
1xbet, Unibet и skybet: 1.67 за Минеиро

Коефициенти за натпреварот помеѓу Сантос и Минеиро тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk