Натпревар на денот: ФК Барселона vs Леванте УД

Во рамките на Ла Лига,недела во 15:15 часот ќе играат ФК Барселона и Леванте УД

Во рамките на Ла Лига,недела на 7/1 2018 во 15:15 се сретнуваат тимовите на ФК Барселона и Леванте УД.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на ФК Барселона. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на ФК Барселона изиграјте на Marathonbet и PinnacleSports со коефициент 1.08 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Леванте УД највисоката понуда ја има Betfair SB вредна 41.00.

За дуелот помеѓу ФК Барселона и Леванте УД ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Unibet – 5.75 – 0-2 гола
bwin – 1.40 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за ФК Барселона и Леванте УД.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!