No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ФК Барселона vs Валенсија

четврток,1/2 2018 е празник во Шпанија.ФК Барселона и Валенсија во борба за трите бода. ФК Барселона е огромен фаворит во натпреварот против Валенсија. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФК Барселона vs Еспањол

Денес четврток во 20:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу ФК Барселона и Еспањол За натпреварот помеѓу ФК Барселона и Еспањол, светските букмејкери тимот на ФК Барселона го перцепираат како огромен фаворит. За вас […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ФК Барселона vs Реал Клуб Селта де Виго

четврток,11/1 2018 е празник во Шпанија.ФК Барселона и Реал Клуб Селта де Виго во борба за трите бода. Во рамките на Куп на Кралот,четврток на 11/1 2018 во 20:30 се сретнуваат тимовите на ФК Барселона […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ФК Барселона vs Леванте УД

Во рамките на Ла Лига,недела во 15:15 часот ќе играат ФК Барселона и Леванте УД Во рамките на Ла Лига,недела на 7/1 2018 во 15:15 се сретнуваат тимовите на ФК Барселона и Леванте УД. Букмејкерите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs ФК Барселона

сабота,23/12 2017 е празник во Шпанија.Реал Мадрид и ФК Барселона во борба за трите бода. Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Реал Мадрид и ФК Барселонакој што ќе се игра сабота на […]