Спореди ги коефициентите за ФК Барселона vs Еспањол

Денес четврток во 20:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу ФК Барселона и Еспањол

За натпреварот помеѓу ФК Барселона и Еспањол, светските букмејкери тимот на ФК Барселона го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
Interwetten – 1.12
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Betfair SB – 34.00

На натпреварот помеѓу ФК Барселона и Еспањол се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 4.30. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betway со коефициент од 1.29 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу ФК Барселона и Еспањол тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk