No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФК Барселона vs Еспањол

Денес четврток во 20:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу ФК Барселона и Еспањол За натпреварот помеѓу ФК Барселона и Еспањол, светските букмејкери тимот на ФК Барселона го перцепираат како огромен фаворит. За вас […]