Натпревар на денот: ФК Барселона vs Валенсија

четврток,1/2 2018 е празник во Шпанија.ФК Барселона и Валенсија во борба за трите бода.

ФК Барселона е огромен фаворит во натпреварот против Валенсија. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на ФК Барселона е околу 80.5%. Interwetten има најмалку доверба во ФК Барселона и нуди 1.25 за победа. За иненадување, односно за победа на Валенсија најдобрата понуда е на Marathonbet со коефициент 14.00.
Најдобриот коефициент за нерешен исход го има Marathonbet со вредност од 8.20.

За дуелот помеѓу ФК Барселона и Валенсија ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Unibet, William Hill, Fonbet и Betfred – 4.00 – 0-2 гола
Interwetten – 1.35 – 3+ голови

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу ФК Барселона и Валенсија.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk