Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Манчестер Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,среда во 20:00 часот ќе играат Тотенхем Хотспур и Манчестер Јунајтед

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Тотенхем Хотспур е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Тотенхем Хотспур, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.47. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Marathonbet, Betsson Sportsbook, Nordicbet, Unibet и Fonbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Marathonbet, Betsson Sportsbook, Nordicbet, Unibet и Fonbet единствено во Marathonbet, Betsson Sportsbook, Nordicbet, Unibet и Fonbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Јунајтед ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Sportingbet со коефициент од 3.30.

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Јунајтед да бидат постигнати неколку голови.
William Hill и Betfred ни нуди 2.00 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 2.00 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Манчестер Јунајтед и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.15
PinnacleSports: 1.88

Коефициенти за натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Манчестер Јунајтед тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk