Натпревар на денот: Жирона ФК vs Реал Мадрид

четврток,31/1 2019 е празник во Шпанија.Жирона ФК и Реал Мадрид во борба за трите бода.

И покрај тоа што Реал Мадрид игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
1xbet ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.76 за победа на Реал Мадрид, додека PinnacleSports нуди најголем коефициент за победа на Жирона ФК. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Betsson Sportsbook, Nordicbet и Fonbet, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.25.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Cash Point и до добиете коефициент 1.57. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на PinnacleSports со коефициент вреден 2.56.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Жирона ФК и Реал Мадрид.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk