Спореди ги коефициентите за Бурнмаут vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,среда во 19:45 часот ќе играат Бурнмаут и Челзи

И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
1xbet ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.69 за победа на Челзи, додека William Hill, Betfair SB, Nordicbet, Betsson Sportsbook, Betfred и Bet 365 нуди најголем коефициент за победа на Бурнмаут. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Betfair SB, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.40.

На натпреварот помеѓу Бурнмаут и Челзи се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.29. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Dafabet со коефициент од 1.75 .

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Бурнмаут и Челзи.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk