Спореди ги коефициентите за Лестер Сити vs Ливерпул

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Лестер Сити и Ливерпул

Што се однесува до натпреварот помеѓу Лестер Сити и Ливерпул ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Marathonbet и Dafabet – 8.10
Betfair SB – 5.00
bwin – 1.52

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.73. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Dafabet со коефициент вреден 2.30.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Лестер Сити и Ливерпул.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!