Натпревар на денот: Вардар vs Реал Сосиедад

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 17:00 часот ќе играат Вардар и Реал Сосиедад

Реал Сосиедад ја има улогата на фаворит во натпреварот против Вардар. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за овој натпревар.
Betfred – 15.00
Interwetten – 6.50
1xbet – 1.32

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Sportingbet и до добиете коефициент 1.78. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.30.

Комплетна понуда на коефициенти за Вардар и Реал Сосиедад.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!