No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Жирона ФК vs Реал Сосиедад

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Сосиедад Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Жирона ФК е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад vs Реал Бетис

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Реал Сосиедад и Реал Бетис Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Реал Бетис акцентот за фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Жирона vs Реал Сосиедад

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Жирона и Реал Сосиедад Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Жирона е мал фаворит. Доколку сакате да поставите […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад vs Вардар

Денес четврток во 20:05 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Реал Сосиедад и Вардар Што се однесува до натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Вардар, букмејкерите го фаворизираат тимот на Реал Сосиедад. Тоа е така […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад vs Еспањол

понеделник,23/10 2017 е празник во Шпанија.Реал Сосиедад и Еспањол во борба за трите бода. Тимот на Реал Сосиедад, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Вардар vs Реал Сосиедад

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 17:00 часот ќе играат Вардар и Реал Сосиедад Реал Сосиедад ја има улогата на фаворит во натпреварот против Вардар. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за […]