Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад vs Вардар

Денес четврток во 20:05 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Реал Сосиедад и Вардар

Што се однесува до натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Вардар, букмејкерите го фаворизираат тимот на Реал Сосиедад. Тоа е така поради што во својот тим поседуваат далеку поквалитетни играчи за разлика од тимот на Вардар. Ние ги издвоивме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Реал Сосиедад, изиграјте на PinnacleSports и Betfred со коефициент од 1.09. Доколку сакате да заработите на нерешено, вашиот влог ставете го на [%BOOK_1X2_Х%], бидејќи таму е најголем коефициентот и има вредност од [%ODDS_1X2_Х%]. За победа на гостинот коефициентот е 44.00 на 1xbet.

На натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Вардар се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.58. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Ladbrokes и Coral со коефициент од 1.40 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Вардар тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!