Натпревар на денот: АЕК Атина vs Ајакс

вторник,27/11 2018 е празник во Меѓународен.АЕК Атина и Ајакс во борба за трите бода.

И покрај тоа што Ајакс игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Betfred ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.62 за победа на Ајакс, додека 1xbet нуди најголем коефициент за победа на АЕК Атина. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Betsson Sportsbook и Nordicbet, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.40.

За натпреварот помеѓу АЕК Атина и Ајакс кој ќе се одигра вторник на 27/11 2018 во 17:55, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 2.08
Tipico и Betfair SB – 1.90

Комплетна понуда на коефициенти за АЕК Атина и Ајакс.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk