Спореди ги коефициентите за Барнли vs Њукасл Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Барнли и Њукасл Јунајтед

Дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Барнли и Њукасл Јунајтед кој што ќе се одигра понеделник на 26/11 2018 во 20:00 букмејкерите укажуваат дека силата на Њукасл Јунајтед е поголема во однос на Барнли. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Барнли, најголемиот коефициент е 3.06 на PinnacleSports. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Interwetten, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди 1xbet и Unibet во вредност од 2.72.

За натпреварот помеѓу Барнли и Њукасл Јунајтед кој ќе се одигра понеделник на 26/11 2018 во 20:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Dafabet – 1.65
1xbet – 2.42

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Барнли да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports нуди коефициент 2.11.
За Њукасл Јунајтед да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Marathonbet нуди коефициенти 1.88.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Комплетна понуда на коефициенти за Барнли и Њукасл Јунајтед.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk