Спореди ги коефициентите за Бурнмаут vs Арсенал

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:30 часот ќе играат Бурнмаут и Арсенал

Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу
Бурнмаут и Арсенал, букмејкерите го фаворизираат тимот на Арсенал. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Betway, Betfair SB, Betfred и Bet 365. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Betfair SB бидејќи само таму има коефициент 4.00. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.11 на 1xbet.

На натпреварот помеѓу Бурнмаут и Арсенал се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.75. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
skybet, Betfair SB, Betsson Sportsbook, Coral, Ladbrokes, Betfred и Nordicbet со коефициент од 1.50 .

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Бурнмаут и Арсенал.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk