Спореди ги коефициентите за Барселона vs Ливерпул

среда,1/5 2019 е празник во Меѓународен.Барселона и Ливерпул во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Барселона и Ливерпул, букмејкерите сметаат дека Барселона е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Betway – 2.00
Fonbet – 3.80
Interwetten, Betsson Sportsbook, Unibet, Betfair SB, Nordicbet, Cash Point, Marathonbet и Betfred – 4.20

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Барселона и Ливерпул да бидат постигнати неколку голови.
PinnacleSports ни нуди 1.83 за 3 или повќе голови, додека 1xbet и Marathonbet нуди 2.13 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Барселона и Ливерпул нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Ливерпул и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
PinnacleSports: 1.96 за Барселона
PinnacleSports: 1.97 за Ливерпул

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Барселона и Ливерпул.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk