Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Ајакс

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Тотенхем Хотспур и Ајакс

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Тотенхем Хотспур и Ајакс, букмејкерите сметаат дека Тотенхем Хотспур е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Interwetten – 2.35
Nordicbet – 3.45
Betfair SB, Betfred и Betway – 3.50

За натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ајакс кој ќе се одигра вторник на 30/4 2019 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Tipico – 1.90
1xbet – 2.06

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Ајакс и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.00
PinnacleSports: 1.97

Коефициенти за натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ајакс тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!