Спореди ги коефициентите за Вулверхемптон Вандерерс vs Манчестер Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,вторник во 18:45 часот ќе играат Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Јунајтед

Немаме сомнеж за овој натпревар дека Манчестер Јунајтед е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Вулверхемптон Вандерерс.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Betfair SB и Betfred: 4.20
Marathonbet, Betsson Sportsbook и Nordicbet: 3.65
NetBet, 12bet.com, Betfair SB, Betway, Interwetten, Unibet, bwin, Sportingbet, Betsson Sportsbook, Nordicbet, Betfred, Fonbet, Coral и Bet 365: 2.00

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Јунајтед да бидат постигнати неколку голови.
Rivalo.com и Betfair SB ни нуди 2.10 за 3 или повќе голови, додека PinnacleSports, 1xbet и Marathonbet нуди 1.84 за 0-2 гола.

Комплетна понуда на коефициенти за Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Јунајтед.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk