Натпревар на денот: Крилја Советов vs ЦСКА Москва

Во рамките на Премиер Лига,недела во 13:30 часот ќе играат Крилја Советов и ЦСКА Москва

И покрај тоа што ЦСКА Москва игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Unibet ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.85 за победа на ЦСКА Москва, додека Fonbet нуди најголем коефициент за победа на Крилја Советов. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на PinnacleSports, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 3.45.

За натпреварот помеѓу Крилја Советов и ЦСКА Москва кој ќе се одигра недела на 14/7 2019 во 13:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet и bwin – 1.60
PinnacleSports – 2.57

Комплетна понуда на коефициенти за Крилја Советов и ЦСКА Москва.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!