Спореди ги коефициентите за Локомотив Москва vs Рубин Казан

понеделник,15/7 2019 е празник во Русија.Локомотив Москва и Рубин Казан во борба за трите бода.

Денешниот натпревар во Премиер Лига помеѓу Локомотив Москва и Рубин Казан би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Локомотив Москва. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Локомотив Москва тоа направете го на bwin и Sportingbet за да добиете коефициент вреден 1.50. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Fonbet со вредност од 4.20. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Fonbet со вредност од Fonbet.

За натпреварот помеѓу Локомотив Москва и Рубин Казан кој ќе се одигра понеделник на 15/7 2019 во 17:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.70
Betfair SB и PinnacleSports – 2.30

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Рубин Казан има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Локомотив Москва, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Локомотив Москва, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports: 1.85 за Локомотив Москва
1xbet и Fonbet: 2.08 за Рубин Казан

Комплетна понуда на коефициенти за Локомотив Москва и Рубин Казан.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!