Спореди ги коефициентите за РК Коуба vs МК Алжир

Во рамките на Куп,четврток во 18:00 часот ќе играат РК Коуба и МК Алжир

Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на МК Алжир се 66.4% за да си заминат дома со три бода. Најмалку во тоа верува Cash Point и нуди најголем коефициент од 1.42. Што се однесува до нерешениот резултат, најдобрата понуда ја има Bet 365 со коефициент вреден 4.33. Најголемиот коефициент за домаќинот ќе го издвоиме од Paddy Power и William Hill вреден 8.00.

За натпреварот помеѓу РК Коуба и МК Алжир кој ќе се одигра четврток на 20/12 2018 во 18:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Sportingbet и bwin – 1.72
PinnacleSports и Cash Point – 2.12

Комплетна понуда на коефициенти за РК Коуба и МК Алжир.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk