Спореди ги коефициентите за Бурнмаут vs Тотенхем Хотспур

сабота,4/5 2019 е празник во Англија.Бурнмаут и Тотенхем Хотспур во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу
Бурнмаут и Тотенхем Хотспур, букмејкерите го фаворизираат тимот на Тотенхем Хотспур. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Betfair SB и Bet 365 бидејќи само таму има коефициент 4.00. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 1.92 на Unibet.

На натпреварот помеѓу Бурнмаут и Тотенхем Хотспур се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet, Marathonbet и Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.40. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
1xbet и Marathonbet со коефициент од 1.65 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Тотенхем Хотспур тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk