Спореди ги коефициентите за Евертон vs Барнли

Во рамките на Премиер лига,петок во 19:00 часот ќе играат Евертон и Барнли

Денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Евертон и Барнли би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Евертон. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Евертон тоа направете го на 1xbet за да добиете коефициент вреден 1.64. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на 1xbet, Marathonbet, Unibet, bwin, Sportingbet, Nordicbet и Betsson Sportsbook со вредност од 4.20. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Bet 365 со вредност од Bet 365.

За натпреварот помеѓу Евертон и Барнли кој ќе се одигра петок на 3/5 2019 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 2.04
1xbet – 1.91

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Барнли има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Евертон, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Евертон, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports и 1xbet: 2.07 за Евертон
1xbet и Bet 365: 1.87 за Барнли

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Евертон и Барнли.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!