Натпревар на денот: Феенорд vs ВВВ Венло

четврток,6/12 2018 е празник во Холандија.Феенорд и ВВВ Венло во борба за трите бода.

На овој натпревар помеѓу Феенорд и ВВВ Венло домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet, bwin, Sportingbet, Fonbet и Bet 365 – 1.22
Nordicbet и Betsson Sportsbook – 6.90
Ladbrokes – 17.00

На натпреварот помеѓу Феенорд и ВВВ Венло се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Nordicbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.95. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Tipico, bwin, Sportingbet и Fonbet со коефициент од 1.45 .

Комплетна понуда на коефициенти за Феенорд и ВВВ Венло.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!