No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Динамо Тбилиси vs Феенорд

четврток,15/8 2019 е празник во Меѓународен.Динамо Тбилиси и Феенорд во борба за трите бода. Што се однесува до натпреварот помеѓу Динамо Тбилиси и Феенорд ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Феенорд vs Спарта Ротердам

Денес недела во 12:30 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Феенорд и Спарта Ротердам Квалитетот на тимот и домашниот терен, Феенорд го прават фаворит во однос на Спарта Ротердам. Тој во дуел влегува со шанса вредна […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Феенорд vs ВВВ Венло

четврток,6/12 2018 е празник во Холандија.Феенорд и ВВВ Венло во борба за трите бода. На овој натпревар помеѓу Феенорд и ВВВ Венло домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме […]