Натпревар на денот: Динамо Тбилиси vs Феенорд

четврток,15/8 2019 е празник во Меѓународен.Динамо Тбилиси и Феенорд во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Динамо Тбилиси и Феенорд ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Bet 365 – 4.33
Betsson Sportsbook и Nordicbet – 4.15
Betway – 1.83

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.69. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betfair SB и Tipico со коефициент вреден 2.30.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Динамо Тбилиси и Феенорд.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk