Натпревар на денот: Атлетик Билбао vs Барселона

петок,16/8 2019 е празник во Шпанија.Атлетик Билбао и Барселона во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Атлетик Билбао и Барселона ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Bet 365 – 6.00
Bet 365 – 4.00
1xbet – 1.80

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Барселона? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 53.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 47.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet и Betfair SB со коефициент од 1.86. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Dafabet за да имате коефициент од 2.10.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Барселона.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk