Натпревар на денот: Челзи vs Фулам

недела,2/12 2018 е празник во Англија.Челзи и Фулам во борба за трите бода.

На овој натпревар помеѓу Челзи и Фулам домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Betsson Sportsbook и Nordicbet – 1.22
Marathonbet – 7.70
Betfair SB, Betfred, Ladbrokes, Coral и Bet 365 – 17.00

За дуелот помеѓу Челзи и Фулам ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Unibet – 3.15 – 0-2 гола
1xbet – 1.41 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Челзи и Фулам тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk