Спореди ги коефициентите за Turan-T vs AZAL

среда,4/10 2017 е празник во Азербејџан.Turan-T и AZAL во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL акцентот за фаворит го ставаат на Turan-T. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.40 ни го нуди 10BET, Betway, 12bet.com, Coral, NetBet и Ladbrokes. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во 12bet.com со коефициент од 4.05. За сите кои веруваат во победа на AZAL ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 2.62 кој може да го најдете во William Hill.

Светските букмејкери очекуваат само неколку голови да бидат постигнат и на натпреварот помеѓу Turan-T and AZAL.

Најзастапена граница за голови е 1.50.
Betway – 1.20 за повеќе
Unibet – 4.60 за помалку

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на AZAL и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
10BET: 2.41 за Turan-T
10BET и 12bet.com: 1.51 за AZAL

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Turan-T и AZAL.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk